WYCIECZKI SZKOLNE

RANCZO
W
DOLINIE

STAJNIA
MODENA

WARSZTATY
MIODOWE

WARSZTATY
CERAMIKI
ARTYSTYCZNEJ

TEMATYCZNE

Zajęcia teoretyczne w stajni na temat koni :

Dzieci poznają zwyczaje i sposób życia koni, zapoznają się ze sprzętem jeździeckim i z rolą konia we współczesnym świecie wykład oczywiście jest dostosowany do wieku uczestników. Samodzielne nawiązanie kontaktu z końmi. Dzieci mają okazję wykorzystać zdobytą wiedzę. Każde dziecko może samodzielnie lub z pomocą spróbować:
przygotować konia do jazdy, wyczyścić, pogłaskać, nakarmić nawiązać z nim kontakt (forma uzależniona od liczebności grupy)
Ognisko z kiełbaskami (zapewniamy kiełbaski, pieczywo, napoje, ketchup, musztardę, jednorazowe tacki, kubeczki, sztućce)

Każde dziecko ma możliwość skorzystania z krótkiej przejażdżki na kucyku/dużym koniu. Nasze konie są spokojne i bezpieczne, przygotowane do pracy z dziećmi (pracują również w hipoterapii).
Zajęcia plastyczne :

Tworzymy wraz z dziećmi wyjątkowe i niepowtarzalne drewniane konie wykorzystując różne techniki plastyczne i dostępne materiały. Podczas zajęć dzieci uzupełniają wiedzę na temat życia koni, ich przyzwyczajeń, zachowań, naszej współpracy z nimi. Wykonane konie mogą być ciekawą ozdobą sali szkolnej i przypominać o mile spędzonym czasie.

Super Atrakcja !!!
Zdobycie CERTYFIKATU KOWBOJA JUNIORA.

Kontakt :
Patrycja Rutkowska (+48) 721-263-579, bonanza.ows@gmail.com
Piotr Rutkowski (+48) 600-669-162, szeryf@bonanza.pl"
Badów Górny, ul. Akacjowa 8 / Mszczonów 96-320
tel. +(48)46-857-30-19